Co je CERTIFIX©?

CERTIFIX© je unikátní softwarový program pro elektronické ověření splnění požadavků pro identifikaci a doložení vlastnických struktur právnických osob až po jejich skutečné majitele.

K čemu je FIRMĚ dobrá certifikace přes CERTIFIX ?

Pokud si jako firma nebo jakákoli právnická osoba ocertifikujete vlastnickou strukturu přes software CERTIFIX, získáte:

  • Transparentní číslo (TransparencyID) pro celou vlastnickou strukturu, a
  • číslo Certifix (CertifixID) pro každý ovládající korporátní subjekt ve vlastnické struktuře.

K čemu je INSTITUCI dobrá certifikace přes CERTIFIX ?

Pokud veřejné nebo finanční instituci firma předloží osvědčení v podobě Transparentního čísla (TransparencyID) a čísla Certifix (CertifixID) provedenou přes software CERTIFIX, má veřejná či finanční instituce:

  • certifikovanou vlastnickou strukturu kdykoli k dispozici k náhledu zdarma, a to i s příslušnými dokladovými dokumenty, a
  • jistotu, že certifikovaná firma má transparentní vlastnickou strukturu až po skutečné(ho) majitele v souladu s příslušnými předpisy EU a ČR (jejich seznam ZDE).

Právní upozornění: Program Certifix © je předmětem ochrany autorského práva a dalších práv duševního vlastnictví podle Certifikačních podmínek a dalších souvisejících podmínek. Název Certifix stejně jako názvy TransparencyID, CertifixID, CXID.EU a TXID.EU jsou navíc předmětem registrace jako ochranné známky u Úřadu Evropské unie pro ochranu duševního vlastnictví (EUIPO).