Kontakty

Obecné dotazy směřujte na e-mail: info@certifix.eu

IČO: 07759941 (Nejsme plátci DPH)

Pro dotazy na obchodní, smluvní záležitosti nebo tisková prohlášení

Předsedkyně spolku: Petra Hanušová Adolfová (adolfova@certifix.eu, +420 608 018 485)

Pro dotazy na technické záležitosti nebo hlášení chyb

E-mail: technologie@certifix.eu

O spolku

TXP Association z.s. je spolek prosazující transparentnost vlastnických struktur firem a společenskou odpovědnost firem v oblasti korporátních daní.

Spolek je otevřen všem fyzickým osobám, kterým transparentnost podnikatelského prostředí není lhostejná, a všem vlastnicky a daňově transparentním a odpovědným firmám.

Více na txp-association.cz

Bug bounty program

Pokud jste v aplikaci CERTIFIX nebo na webových stránkách www.certifix.eu, nalezli zranitelnost (bezpečnostní problém), postupujte prosím podle informací uvedených na adrese

https://app.certifix.eu/security.txt

Pokud naleznete zranitelnost na jiné z našich domén, vyhrazujeme si právo vyřadit z bug bounty programu zranitelnosti s nízkým dopadem (low-impact) a závady typu nedodržení aktuálních osvědčených postupů (best-practices-only).

Proces nahlášení se řídí principy Responsible Disclosure, tj. po nahlášení, opravě a otestování opravy, v koordinaci s Vámi, bude nalezená zranitelnost zveřejněna, pokud možno zdokumentována a odměníme vás za pomoc zveřejněním vašeho přínosu a pokud to bude možné i finanční kompenzací.